ΔΕΛΤΙΟ ΤΥΠΟΥ 25/2/2012 (2)

ΔΕΛΤΙΟ ΤΥΠΟΥ

ΘΕΜΑ: Πρόσκληση ενδιαφέροντος για μετακίνηση με λεωφορείο μαθητών της περιβαλλοντικής ομάδας του 3ου ΕΠΑ.Λ. Ηρακλείου στο Κ.Π.E. Αρχανών.

Ο Διευθυντής του 3ου ΕΠΑ.Λ. Ηρακλείου προκηρύσσει εκδήλωση ενδιαφέροντος για μετακίνηση με λεωφορείο 30 μαθητών και τριών συνοδών καθηγητών, από το 3ο ΕΠΑ.Λ. στο Κέντρο Περιβαλλοντικής Αρχανών (Άνω Αρχάνες), στις  03-04-2012.

Το πρόγραμμα έχει ως εξής :

·         Αναχώρηση από το 3ο ΕΠΑ.Λ. στις 8:30 π.μ.

·         Άφιξη στο Κέντρο Περιβαλλοντικής Εκπαίδευσης Αρχανών.

·         Αναχώρηση από τις Αρχάνες 16.00 μ.μ.

Οι προσφορές των ενδιαφερομένων να κατατεθούν σε κλειστό φάκελο στο Γραφείο του Δ/ντή 3ου ΕΠΑ.Λ.μέχρι την Τετάρτη 06/03/13 και ώρα 10:00 πμ. Οι προσφορές θα ανοιχτούν από την αρμόδια επιτροπή, την Τετάρτη 6/03/13 και ώρα 11:30 π.μ. στο γραφείο του Δ/ντή.

ΔΙΟΝΥΣΙΟΣ ΣΤΟΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΣ